HİZMETLER
HİZMETLER
KAMERA SİSTEMLERİ
Gelişen teknoloji sayesinde kamera sistemleri hem daha güzel görüntüler sunmakta hemde fiyat olarak cazip hale dönüşmektedir. Güvenliğimiz büyük oranda sağlayan bu sistemler artık her yerde yerini almaya başlamıştır. Sizinde bu doğrultuda isteklerinize her daim hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Güvenlik Kamera sistemleri artık çok geniş yelpazelere sahiptir. Bu yelpaze içerisinde ( İP, HD-TVI,HD-CVI, AHD, vb. gibi birçok modeli bünyesinde barındırmaktadır.) Her kurumun risk analizini titizlikle gerçekleştirip, o kurumun özgün gereksinimlerine en uygun teknolojili kamera sistemi çözümleri sunuyoruz.

Kamera sistemlerinde kurumlara yönelik abonelik modeli ile, sistemlerin çalışır olup olmadığını takip ederek kurumların güvenlik işinden ziyade ana iş kollarına odaklanmasını sağlarız. Bu sayede kamera sistemi kayıtlarına ihtiyaç olunan bir durumda bozulmuş bir kayıt ünitesi veya bulanık görüntü veren bir kamera ile karşı karşıya kalınmamasını sağlarız.

Kurulumu yapılan kameraların görüntüleri, kuruldukları lokasyonda; internet üzerinden dünyanın nersine giderseniz gidin cepten, bilgisayardan uzaktan izleme imkanını sunmaktadır. Bu teknoloji ile kurumda farklı yetkilerdeki kişiler, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile Kameram sitesine bağlanarak görüntüleri diledikleri zaman bilgisayarları ya da mobil cihazları aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirler.

Tuğra Güvenlik ile Daha Güvende Olun, Sevdiklerinizin Güvenliğini Riske Atmayın
Tuğra Güvenlik 2010 Tüm Hakları Saklıdır